اگر قبلا ثبت نام کرده اید از این قسمت وارد ناحیه کاربری خود شوید
ورود
به منظور استفاده از تمامی امکانات سامانه و مشاهده تمامی محتوای آموزشی و شرکت در آزمون های ارزیابی در سامانه ثبت نام فرمایید
ثبت نام
کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟
کد فعالسازی دریافت کرده اید؟
اجرای گروه سرود و تواشیح از سوی دانش‌آموزان
منتشر شده در 15:34 ,1402/2/17 تعداد مشاهده 305 بار
این برنامه‌ها با همراهی والدین و مشارکت قرآن‌آموزان مؤسسه و دانش‌آموزان برپا شد. همچنین مراسم جشن انقلاب نیز با موضوع تجلیل از برگزیدگان مسابقات و تقدیر از قرآن‌آموزان نمونه برگزار شد.

محترم قلی‌پور، مدیر مؤسسه قرآن و عترت کوثر گرگان با اشاره به برنامه‌های ایام دهه فجر پیش‌دبستانی و مهد قرآن جوانه‌ها وابسته به این مؤسسه، گفت: اجرای گروه سرود و تواشیح از سوی دانش‌آموزان، برپایی مسابقه با موضوع انقلاب و ایام فاطمیه، کاردستی و نقاشی متناسب با ایام دهه فجر از جمله این برنامه‌ها بود

وی ادامه داد: همچنین می‌توان به برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت دهه فجر با هدف کمک به بیماران صعب العلاج اشاره کرد که در کنار آن نیز نقاشی خیابانی با موضوع انقلاب در بلوار حسام شهر گرگان انجام شد.
قلی‌پور تصریح کرد: این برنامه‌ها با همراهی والدین و مشارکت قرآن‌آموزان مؤسسه و دانش‌آموزان برپا شد. همچنین مراسم جشن انقلاب نیز با موضوع تجلیل از برگزیدگان مسابقات و تقدیر از قرآن‌آموزان نمونه برگزار شد.

یادآور می‌شود، مؤسسه مؤسسه قرآن و عترت کوثر در گرگان، خیابان امام رضا(ع)، کوچه ۶، اواسط کوچه واقع شده است.