اگر قبلا ثبت نام کرده اید از این قسمت وارد ناحیه کاربری خود شوید
ورود
به منظور استفاده از تمامی امکانات سامانه و مشاهده تمامی محتوای آموزشی و شرکت در آزمون های ارزیابی در سامانه ثبت نام فرمایید
ثبت نام
کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟
کد فعالسازی دریافت کرده اید؟
پنجمین دوره مسابقات قرآنی مشکات با شعار تجلیل از قهرمانان قرآنی
منتشر شده در 9:19 ,1402/5/23 تعداد مشاهده 399 بار
مدیرعامل مؤسسه قرآنی مشکات در نشست خبری پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآنی مشکات گفت: ثبت نام مسابقات مردمی قرآن کریم مشکات از اول خرداد آغاز شده و تا ۲۵ خرداد با شعار تجلیل از قهرمانان قرآنی ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایکنا، نشست خبری جمع‌بندی و تشریح جزئیات پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآنی مشکات با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی، امام جمعه کوهسار و مدیرعامل مؤسسه قرآنی مشکات و جمعی از مدیران برگزاری این مسابقات امروز سه‌شنبه، در سالن کنفرانس خبرگزاری ایکنا، برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی، امام جمعه کوهسار و مدیرعامل مؤسسه قرآنی مشکات ضمن تبریک اعیاد دهه کرامت با اشاره به اینکه ثبت نام مسابقات مردمی قرآن کریم مشکات از اول خرداد آغاز شده و تا ۲۵ خرداد ادامه خواهد داشت، گفت: شعار این دوره تجلیل از قهرمانان قرآنی است. این شعار نیز از بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند «بایستى قهرمانان قرآنى را احترام کنید» برداشت شده است و ما هم با این شعار این دوره از مسابقات خود را آغاز کردیم.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات به شکل ترکیبی و مجازی است و مرحله نهایی آن به شکل حضوری برگزار می‌شود، گفت: در سال ۱۴۰۱ چهارمین دوره مسابقات سراسری و دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم مشکات با رقابت بیش از ۱۵ هزار نفر از ۷۳ کشور دنیا برگزار شد. به یاری خداوند متعال و توسل به ساحت مقدس اهل بیت (ع)، پنجمین دوره مسابقات مردمی قرآن کریم مشکات آغاز شده است. در سال جاری این مسابقات در دو مرحله کشوری و بین‌المللی البته درصورت کسب مجوزات قانونی لازم در شش ماه دوم سال برگزار می‌شود.