راه اندازی سامانه نخستین جشنواره جهانی تولیدات اربعین
منتشر شده در 11:22 ,1399/10/10 تعداد مشاهده 721 بار
در نشست خبری نخستین جشنواره جهانی تولیدات اربعین با حضور علی فهیم دانش مشاور رسانه ملی و مدیرکل امور بین‌الملل صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از سامانه جامع تولیدات اربعین رونمایی شد.

امور بین الملل صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با راه اندازی سامانه جامع تولیدات اربعین، به دنبال جبران خلاء راهپیمایی عظیم اربعین بوده است.

طی نشست خبری، دکتر علی فهیم دانش مشاور رئیس سازمان صدا و سیما و مدیر کل امور بین الملل گفت: با توجه به اینکه امسال باید یک اربعین انحصاری، خاص و تکرار نشدنی را شاهد باشیم، تلاش کردیم در راستای تحقق منویات که رهبر انقلاب بر آن تاکید دارند، در خانه و از راه دور به امام حسین (ع) عرض سلام و ارادت داشته باشیم.
وی افزود: در اولین قدم از این هدف، افتتاح شبکه اینترنتی تلویزیونی اربعین بود که به صورت اینترنتی ۶ ساعت برنامه با حال و هوای اربعین پخش می‌شود.
فهیم دانش اظهار کرد: تولیدات متنوعی در خصوص اربعین کار کردیم. البته گام جدید، جشنواره جهانی تولیدات اربعین است که در چهار بخش رادیویی، تلویزیونی، فضای مجازی و عکس می باشد. ما هم در گذشته جشنواره‌هایی داشتیم، اما این بار امور بین الملل چهار بخش را تجمیع می‌کند تا یک گوشه‌ از خلاء راهپیمایی که امسال در آن حضور نداریم جبران شود.
قربانی دبیر جشنواره بین المللی اربعین گفت: از تاریخ ۲۹ دی تا ۳ بهمن ۹۹ شاهد برگزاری نخستین جشنواره جهانی تولیدات اربعین هستیم که در چهار بخش برگزار می‌شود.
این جشنواره در دو بخش ملی و بین المللی از تاریخ ۲۹ دی تا ۳ بهمن ۹۹، برگزار شد که برای اولین بار همه مراحل به صورت مجازی و آنلاین و از طریق سایت به آدرس http://arbaeenipf.ir انجام شد.

به اشتراک بگذارید
0